אז איך הכל התחיל...?

שמי לימור לוין נעים מאוד מאז שאני זוכרת את עצמי בתור ילדה עם חוט בפה מתרגלת הוצאת שערות מגבות ילדות בנות גילי וכבר אז הבנתי שעולם היופי והטיפוח קורץ לי  .
 התחלתי את הקריירה המקצועית שלי בתחום זה ב-2015 כמעצבת גבות ומאפרת מובילה .
בשנת 2016 התחלתי להתמחות בתחום האיפור הקבוע  והתאהבתי במקצוע כך שלא יכולתי לעשות אחרת . התחום הפך לכל חיי וכלל בעיקר אימונים מרובים ותשוקה יומיומית בתחום . בהדרגה במהלך השנים הביאו אותי ליצור טכניקת איפור קבוע ייחודיות לי ושיפור מתמיד מולי ומול הלקוחות שלי .
 
בתור מאסטרית איפור קבוע  תהליך העיסוק שלי כולל בעיקר  החדרת פיגמנטים מתחת לעור ובטיפולים כגון :אייליינר, מילוי ותיחום שפתיים, הצללת גבות וצבע. אני מתמחה באיפור קבוע לגבות  , טכניקת משיכה והדמיית שיער, אייליינר, אייליינר מעושן, לייפלינר, שפתיים מעורבבות, שפתיים מלאות.
אני מאמינה שיש משהו מיוחד בכל אדם, משהו שכל אחד צריך למצוא בתוך עצמו ולמצות את המיטב מהפוטנציאל שלו / ה. אני מצאתי את עצמי בעולם הקסום הזה בו אני מעלה את הביטחון העצמי של נשים, מראה להן את היופי, הייחודיות שלהן ועוזרת להן בלוק יומי קבוע מנצח. מהצד השני של השולחן אני נותנת את המקסימום לתלמידות שלי להיות טובות יותר בפיתוח הטכניקה והכישורים שלהן.
העבודה שלי היא תשוקה אמיתית עבורי, מעין הגשמת חלום והשמיים הם בטוח לא הגבול.
אז בואי העניקי לעצמך את מתנת היופי , האיפור הקבוע  ואת הנוחות שבו שמאפשר לך להמשיך את שגרת היום בלוק מנצח תמידי וקבוע .
איפור קבוע לשפתיים
קורס הדבקת ריסים המחשה
עיצוב גבות