הטיפולים שלי

גבות

הדמיית שיער ועיצוב גבות

עיצוב גבות על ידי מריטה בחוט פינצטה ומספריים ע"י הקפדה מלאה לשמירת עובי הגבה , תקינותה ושלמותה .

שיטת השערה

שיטת השערה הינה שיטה למילוי גבות בצורה עדינה ומתבצעת על ידי מכשיר חשמלי או ידני שאליהם מתחברת מחט הטבולה בפיגמנט בגוון שיער הגבות הטבעי של המטופלת. 
עם המחט מייצרים קווים דקיקים שיוצרים הדמיית שיער שיער לפי הדמייה שנעשית קודם לכן ..
בשיטת השערה מחדירים את הפיגמנט על ידי מחט דקיקה לשכבות עור עליונות הפיגמנט והמחט שאיתם עובדים יוצרים מראה שיער עדין ומלא שניתן לעצב כך שישנה את צורת הגבות באופן המושלם לתווי הפנים שלך.

קרא עוד
קורס הרמת גבות
גבות

השיטה המשולבת

השיטה המשולבת היא שיטה הכוללת בתוכה שתי שיטות בעולם האיפור הקבוע , שיטת השערה ושיטת הפודרה . מה שמאפשר שילוב מנצח ותוצאה ארוכת טווח .

הצללה

הצללת גבות הינה טכניקה ותיקה למילוי, עיצוב והדגשת הגבות. הטכניקה מכונה 'הצללה' מכיוון שהמראה שמוקנה לגבות מדמה צללית עדינה, טבעית ורכה.
אחד היתרונות המרכזיים בשיטת הצללת גבות הוא ההישמרות של הגבות לאורך זמן רב.

שיטת ההצללה נחשבת לשיטה עמידה יותר משיטת השערה, אולם באופן כללי – ככל שהעור יבש יותר כך גוברים הסיכויים שעיצוב הגבות יישאר לאורך זמן רב יותר.

קרא עוד
גבות
קורס הדבקת ריסים

שיטת הפודרה

טכניקה הכוללת מילוי או עיבוי של שטחים עם גוונים משתנים בהדרגה, מרוך של פיגמנט למרוכז יותר ובשקיפות משתנה.
טכניקת האבקה היא הטובה ביותר היום ומתאימה לכולם. מעולה לעיצוב גבות שנפלו, או להשלמת שיער חסר, לכהות עור ובהירות, לכולם/ן ולכל מקרה ומצב!

מבוצעת ע"י מכשיר מהיר ועוצמתי עם מחט אפקטים המיועדת להצללות ולעבודה מהירה ושטוחה. טכניקת הרעדת הפיגמנט והחדרתו בתפזורת כמו פודרה או פיזור אבקה. טכניקה אומנותית, עדינה ומרחפת, מהירה ומדויקת מאד.

התוצאה: מראה טבעי ועדין מאד, מעושן ואלגנטי. מושכת מבט מסקרן. טכניקה מלטפת.

טכניקת הפודרה  לא סתם נקראת הטכניקה המלטפת – זו שיטה ייחודית עם מראה רך ומיועדת לחסרות שיער בגבה, או ביצוע דהוי ולמעשה כמעט לכל מקרה..

קרא עוד

איילינר

איפור קבוע להדגשת העין בשתי טכניקות עיקריות משמשות לצביעת קו העין: צביעה בין הריסים או שרטוט קו דק מעל העפעף העליון.

קורס הדבקת ריסים
איפור קבוע שפתיים

איפור קבוע לשפתיים

איפור קבוע שפתיים מאפשר הדגשה של הקונטור הטבעי של השפתיים או עיצוב של קונטור מבוקש, וכן מאפשר מילוי שטח פני השפתיים כתחליף לשפתון.
איפור זה מבוצע באמצעות החדרת פיגמנטים טבעיים בגוון מדויק לאזור השפתיים כולו או לחלקים ספציפיים שלו. איפור השפתיים מהווה חלק ניכר במשימת האיפור היומיומית, צורך זמן ותיקונים לאורך היום.

איפור קבוע בשפתיים מייתר את הצורך למרוח שפתון בכל יום ולאורך היום.

קרא עוד

הרמת ריסים

הרמת ריסים הינו טיפול להדגשת הריסים הטבעיות שלנו על ידי הרמת מעלה , טכניקה זו תחסוך לך זמן התעסקות מיותר . הטיפול מחזיק בן 30 ל- 60 יום .

הדבקת ריסים
עיצוב גבות

הרמת גבות

הרמת גבות הינה טכניקה אשר גורמת לגבה הטבעית להיות מורמת כלפי מעלה ויוצרת אשליה של גבה בשרנית יותר , במידה והגבות מסולסלות זה גורם להחלקת הגבה ולמרקם רך יותר . הטיפול מחזיק בן 30 ל-60 יום.

הדבקת ריסים

הדבקת ריסים בודדות באמצעות דבק מיוחד אשר מותאם לריסים הטבעיות שלנו ואינו גורם נזק כלל . בשיטה זו מדביקים את הריסים בן ריס לריס לא ריס על ריס . הטיפול מחזיק כ- 30 יום.

הדבקת ריסים
הסרת קעקוע

קעקועים

הסרת איפור קבוע/קעקועים בלייזר

הסרת איפור קבוע מהגבות, ושאר אזורי הפנים בעזרת מכשיר הלייזר מהטובים ביותר בארץ ובעולם  הסרת האיפור הקבוע מאזורים עדינים ביותר כמו הפנים ללא חשש כלל.ניתן להבהיר את הגבות,וגם למחוק רק אזורים מסוימים

זמן הטיפול לאיפור קבוע גבות או שאר אזורי הפנים יקח לא יותר מעשר דקות: 

הסרה בלייזר נחשב לטיפול המתקדם בסוגו בעולם שמאפשר לחדור לעומק פיגמנט הצבע לכל הגוונים ולפרק אותו מהיסוד, ולהסיר אותו מהשורש.

קרן הלייזר מפרקת את הקשר של הפיגמנטים בתת-עור ומפרידה אותם מהחלבונים, כך שצבעי הדיו של הקעקוע פשוט מתמוססים.

התוצאות המהירות ביותר להסרת איפור קבוע.

מתאים לכל סוג וצבע עור.

מאפשר להסיר את כל הגוונים בכל האזורים בגוף במינימום טיפולים.

קרא עוד
הסרת איפור קבוע בלייזר
לייזר

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר בטכנולוגיית דיודה היא הבטוחה והמהירה ביותר כיום. ידית הלייזר יודעת לעבוד ב3 אורכי גל שונים במקביל על מנת למקסם תוצאות ולהגיע גם לזקיקי שיער בעייתיים. למכשיר יש את ידית הקרח להפחתת כאב ויודע לעבוד גם על עור שזוף.

הלייזר מבוסס על עיקרון פוטותרמוליזה סלקטיבי, אשר משתמש באורך גל ספציפי אשר חודר את האפידרמיס עד הדרמיס . אנרגיה אופטית נקלטת ומתורגמת לאנרגיית חום ומתקבל אפקט פוטותרמי. אפקט זה לוקח את האנרגיה בזקיק השיער העשיר במלנין ומסיר אותו תוך כדי מינימום פגיעה ברקמות מסביב.

התוצאה המתקבלת היא הסרת השיער לצמיתות ללא כאבים.

קרא עוד

פירסינג

מבצעים את כל סוגי הפירסינג במחטים ועבודה סטירילית.

ניקוב חורים ועוד..

קרא עוד

מכונת שיזוף

מכונת שיזוף בעמידה, חזקה לתוצאה מושלמת תוך דקות.
מקלחון שיזוף בטכנולוגיה חדשנית
וחזקה למראה מדהים!

קרא עוד

שאלות נפוצות

לכל אדם נתונים פיזיים שונים, הנקבעים על פי אורח חייו, סביבת החיים והמטען הגנטי שלו.

כך הדבר גם כשמדובר בעור הפנים, סוג העור קובע את דרכי הטיפול והשמירה על העור, ואת התנאים המיטיבים עם העור או מזיקים לו

עור פנים יבש – עור מתוח, נוטה לקשקשת, קילופים ואדמומיות, ללא טיפול עלול להיראות חיוור, או אפרפר

עור פנים שמנוני – עור פנים שמן יראה מבריק ועם נקבוביות, לעור פנים שמן יש נטייה לפתח נקודות שחורות ופצעונים

עור פנים מעורב – עור הפנים הנפוץ, בדרך כלל מרכז הפנים יהיה שמנוני, וההיקף יבש, אך הביטוי של היובש והשמנוניות אינו קיצוני

עור פנים רגיל – עור בעל מראה בריא וחלק, לבעלות עור רגיל אין אזורים יבשים, או אזורים שמנוניים בפנים, והנקבוביות בינוניות

עור פנים רגיש – עור דק יותר מהרגיל, בעל נקבוביות עדינות, נצרב בשמש בקלות, ומפתח אדמומיות וכתמים ם ברצונך לבצע את האבחון בעצמך, להלן הדרך לעשות זאת:

 

צעד ראשון: הכנה – לפני שאת הולכת לישון, שטפי היטב את פנייך, אל תמרחי קרם, ואל תשתמשי בתכשירי טיפוח, וכמו כן, אל תפעילי מיזוג אוויר במשך הלילה.

צעד שני: בדיקה תחושתית – כשאת קמה בבוקר, דבר ראשון, געי בפנייך, במרכז הפנים – מצח, אף, צידי האף, וסנטר, וכן בהיקף – קו השיער, לחיים, קו הלסת התחתונה.

אם המרכז וההיקף שמנוניים, עור הפנים שלך שמנוני, אם המרכז שמנוני, וההיקף יבש, עור פנייך רגיל או מעורב, ואם המרכז וההיקף יבשים, עור הפנים שלך יבש.

צעד שלישי: בדיקה וויזואלית – הביטי במראה.

– אם עור הפנים כהה מעט, עם נקבוביות מורחבות, ומראהו עייף – אז עורך שמן, עם נטייה לפתח אקנה.

– אם עור פנייך נראה מתוח, רענן, וחלק – אז עורך רגיל או מעט יבש.

– אם העור נראה אדמומי, מגורה, עם נטייה לקשקשים זה סימן שעור הפנים שלך יבש.

אם הוא אדמומי יותר – אז כנראה שעורך יבש מאוד, ורגיש.

צעד רביעי: רגישות יתר – שטפי את פנייך, ומרחי קרם לחות.

אם עורך צורב בזמן שאת מבצעת פעולות אלו, אזי עורך מאוד יבש ורגיש, ועלייך להקפיד לטפל בו בהתאם.

סוג העור אינו נתון סטטי, אלא דינמי ומשתנה בהתאם לגיל, מצב בריאותי, עונות השנה, שינויי טמפרטורה, זיהום, עישון, ועוד

לאחר סיום הטיפול יראה האזור המאופר אדום ונפוח ובמקרים מסוימים עלולים להופיע גם שטפי דם (נפוץ באזור העיניים). כיממה לאחר הטיפול יופיע גלד באזור שטופל ואין לקלפו כלל.

 עם הזמן תחול ירידה בנפיחות, באזורים מסוימים הנפיחות תחלוף לאחר שעות ובאחרים לאחר מספר ימים.

מומלץ וכדאי לעשות קומפרסים קרים, שיכולים לזרז את תהליך ההחלמה.

בין 2-7 ימים לאחר טיפול איפור קבוע, העור מתקלף ושכבתו העליונה תשיל את עצמה. לאחר שלב זה העור יבנה מחדש את תאי האפידרמיס במשך כיומיים ולאחר מכן ניתן יהיה לראשונה להתרשם מתוצאות הטיפול. תוצאות הטיפול לרוב נחשפות רק כשבועיים לאחר הטיפול עצמו. לאחר כחודש ניתן יהיה לראות תוצאות מושלמות.

בימים הראשונים לאחר הטיפול, אני ממליצה לא לעסוק בפעילות גופנית שעלולה לקצר משמעותית את אורך החיים של הטיפול.  השתדלי להמנע מכל פעילות שיכולה לפגוע באיפור הקבוע

הימנעי ממריחת קרמים במיוחד כאלה עם חומרים פעילים, בין אם הטיפול הוא איפור קבוע או מיקרובליידינג. מריחה מרובה של הקרמים שלך, עלולה לגרום לדהייה של הצבע. הימנעי משימוש בחומצות, החומר הפעיל יכול להשפיע על הצבע ולהרוס את הטיפול. במידה ותרגישי יובש באיזור בו יש לך איפור קבוע או מיקרובליידינג תמרחי משחות מיוחדות. גם במקרה הזה, במידה מועטה.

כניסה לבריכה אסורה , הבריכה עלולה לפגוע בטיפול איפור קבוע או מיקרובליידינג. בהרבה בריכות בארץ משתמשים בכלור ובחומצה במים. אם נוריד מהפרק את ההשפעה של החומרים הללו על העור הרגיל בשגרה, טיפול איפור קבוע או מיקרובליידינג עלול להיות מושפע פי כמה. המטרה של אותם חומרים היא להמיס חיידקים ולכלוך. אותם חומרים גם עוזרים למערכות הבריכה לסנן את המים. בקיצור, תמנעי מלהכנס לבריכה בשבוע הראשון

לא לשפשף את הקילופים לעיתים אחרי טיפול מיקרובליידינג או איפור קבוע יכולים להופיע קילופים. העור עובר טראומה, התאים מתחדשים וחשוב לתת לגוף לעבור את התהליך בצורה טבעית. לכן, לא לגעת בו. הקילוף מפריע במיוחד בטיפולי איפור קבוע בשפתיים ובמקרים כאלה חשוב לזכור – זה רק לכמה ימים בודדים. ניתן למרוח שפתונים ומשחות נגד יובש בכמות מועטה. אז להמנע משפשופים – כן, גם אם מגרד וזה הדבר האחרון שיציל אותך

המנעי מחשיפה לשמש כידוע, העור מושפע מאוד מחשיפה לשמש. אני ממליצה להמנע מחשיפה לשמש כדי לשמור על גוון הטיפול ובשביל לשמר את הטיפול לאורך זמן במהלך מספר הימים הראשונים לאחר הטיפול. ככלל, חשיפה מרובה לשמש גורמת להזדקנות העור ומחלות נוספות. אם בחרת להיחשף בכל זאת, עשי זאת בתבונה – השתמשי במקדמי הגנה טובים

הטיפול אורך כ- שעתיים .

כלל וכלל לא ! שימוש במאלחש ראשוני בתחילת הטיפול ומאלחש שניוני במהלך הטיפול גורמים להרדמה מקומית של הגבות ואין הרגשת כאב כלל!

ניתן לשלוח באתר דרך הטיפול המבוקש ב-"צור קשר " או דרך מספרי הטלפון המופיעים מטה .