.5 טיפים לבחירת קורס איפור קבוע

מה זה איפור קבוע ?

האיפור הקבוע זוהי טכניקה, אשר מחדירים לפנים פיגמנטים של צבע המופקים ממינרלים,  איפור קבוע יכול להחזיק חודשים עד שנים , הטכניקה נכנסה לחיינו בהדרגה לפניי 20 שנה, ובהתחלה רק מעט קוסמטיקאיות העזו להשתמש בה, מה שהיה נחלתן של מעטות הפך כיום לשירות פופולרי מאוד שרוב הקוסמטיקאית/מכוני יופי עוסקים בו באופן קבוע.

איפור קבוע
איפור קבוע

צוות המורים:

חשוב לדעת פרטים אודות המורים שמעבירים את השיעוריםחשוב שיהיו מורים מנוסים ,  אם אפשר מוכרים בתחום ושיהיה מאחוריהם ידע וניסיון, קחו בחשבון שכאשר תצאו לשוק העבודה, הליווי של המנחה או המורה שלכם יעזור לכם מאוד במציאת עבודה ובקבלת הבטחון להתחיל לעסוק בזה בצורה עצמאית. מעבר לזה ממולץ לעשות בדיקת רקע קטנה על המורה\מנחה ולבדוק איזה הסמכות יש לה כמה שנים היא עוסקת בתחום ועוד..

גודל כיתת הלימוד:

כדאי לבחור קורס איפור הכולל לימודים במסגרת כיתה אינטימית, המאפשרת למידה בצורה פרטנית אשר תורמת רבות לביטחון המקצועי של התלמידים,  כמו כן במהלך הקורס יש הרבה שאלות שמתעוררות במהלך השיעור, אחד היתרונות של כיתה קטנה הוא שהמורה יכולה לענות בצורה טובה ורחבה בלי להשמיט פרטים, כמובן ששיטת לימוד זאת יותר יעילה משיטה של הרבה תלמידים בכית אחת, ככה כל תלמיד ותלמידה מקבל את היחס והזמן שהוא זקוק לו כדי להצליח בתחום, זכרו שלכל תלמיד יש רמת הבנה ויכולת למידה שונה, לכן חשוב מאוד לוודא שבאמת תקבלו את כל היחס שאתם צריכים.

ציוד ומתקנים

תבקרו בסביבת הלימודים לפני התחלת הלימודים כדי לוודא שהמקום נראה מכובד ומעניק לכם את השימוש בכלים המעודכנים ביותר. הציוד שנחוץ לצורך לימודי איפור קבוע הוא ציוד מתוחכם ורגיש מאוד. סביר מאוד להניח שתצטרכו להתאמן על עצמכם או על אחרים, לכן חשוב מאוד לבדוק שהקורס מציע לכם את כל הכלים אשר דרושים להצלחה שלכם. חשוב במידה והקורס לא מציע לכם מוצרים אשר תוכלו להתאמן עליהם, מומלץ לרכוש מוצרים משלימים לצורך לימודי הקורס שלכם ולאחר סיום הקורס.

תוכנית לימודים מסודרת

מעבר לחשיבות של תוכנית לימודים מסודרת,  חושב להכיר ולהבין את הסילבוס מראש,  וזאת על מנת לבדוק שיש לכל נושא מספיק שעות לימוד, ומספיק חומרי לימוד. חשוב לוודא שאתם מקבלים מספיק זמן להתנסות מעשית מכובדת. לא ייתכן שתתחילו לעבוד באיפור קבוע מבלי שהתנסיתם מספיק ביישום השיטות והידע שקיבלתם. חשוב לוודא שהמנחה\מורה יודעת להתאים את הקורס בהתאם לרמתך שאת נמצאת בה עכשיו.

מה חשוב לבדוק לפניי התחלת הקורס:

חשוב מאוד לוודא לפניי תחילת הקורס, מה אנחנו מקבלים בקורס האם אנחנו מקבלים חומרים וערכות ? או שמא זה לא חלק ממחיר הקורס,  איזו תעודה אנחנו מקבלים בסיום הקורס במידה ומקבלים, כיצד היא יכולה לשמש אותנו, מה אנחנו יכולים לעשות איתה בהמשך הדרך. נרצה לוודא זאת על מנת שלא נבזבז סתם זמן ומשאבים לפניי שאנחנו באמת בטוחים שאנחנו רוצים ללמוד על התחום, או להתעסק בו בעתיד.

למי מתאים קורס איפור קבוע?

 ברוב המקרים מי שבדרך כלל מתעניינים בתחומי לימוד אלה הוא מי שכבר עוסק בתחום הקשור לעולם היופי והקוסמטיקה , מי שעוסק בהסרת שיער הן לגברים והן לנשים, מי שמציע שירותי איפור יומיומי או לאירועים (כלות, אירועים עסקיים או איפור ערב) . לימוד הנושא של איפור קבוע יוסיף לא מעט נושאים ותחומי לימוד ובעצם יעשיר וירחיב את הידע של איש המקצוע שיוכל כעת להציע ערך מוסף נוסף ללקוחות שלו, כמובן שאין חובה להגיע עם ניסיון בתחום, ויש המון קרוסים שמציעים לימודים מאפס ידע עד לרמה הגבוהה ביותר שיש. 

לסיכום:

אז אחריי שהבנו מה זה איפור קבוע, והבנו מה שצריך לעשות לפניי שבוחרים קורס, כל מה שנשאר לעשות זה למצוא לעצמך את הקורס המתאים ביותר עבורך ולהתחיל לעבוד בתחום. 

חולמת להיות מאסטרית בתחום האיפור ? השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם!