קורס קעקועים אקסלוסיבי בהנחיית
המאסטר -

גם אתם חולמים להיות אמני קעקועים?
היום זה אפשרי , הצטרפו אלינו !

קורס קעקועים אישי מקצועי ומקיף.

IMG_6047

acadmy

הסיפור שלנו

מי אנחנו?

האקדמיה למקצועות היופי והעור לימור לוין , אקדמיה מובילה בארץ ללימודי איפור קבוע וקעקועים. מוניטין רב ועם עשרות בוגרים ובוגרות .
באקדמיה דוגלים בלימודי קבוצות קטנות ואיכותיות תוך שימת דגש על הפרקטיקה ורכישת הידע . לא סתם עוד לימודים , לא סתם כסף מבוזבז אלא ליווי ארוך ותמיכה לרכישת הכלים הנכונים להמשיך בעיסוק גם לאחר שלב הלימודים .

acadmy

לימור לוין האקדמיה למקצועות היופי והעור

למי הקורס מתאים?

אם אתם חובבי אמנות ועיצוב ויש לכם תשוקה לקעקועים, הרי שלהפוך להיות אמן קעקועים יכולה בהחלט להיות קריירה מתגמלת עבורכם. כמו מקצועות יצירתיים רבים, קריירה בקעקועים אינה פשוטה. ואין ספק כי ההתחייבות לזמן עבודת הקיעקוע היא מאוד משמעותית, אך לתמורה האישית יש פוטנציאל מאוד גבוה ומאוד מתגמל.במסגרת קורס הקעקועים שלנו אשר משלבים אומנות ואתגר כאחד אנו מכשירים את החניכים לשילוב בין עולמות האמנות והציור לבין עולם האסתטיקה באמצעות רכישת ידע פרקטי ובעבודה מעשית על העור.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך כל שלבי הכנת הקעקוע מהכנת סקיצה ושבלונה ועד להזרקת הדיו, זאת תוך מתן דגש לסטריליזציה ,למיקום הקעקוע בגוף,זרימת הגוף וסגנון .

IMG_6046

acadmy

השיטה שלנו

מבנה הקורס

ידע תיאורטי

תרגולים על פייק סקין

ביצוע קעקוע אישי

ביצוע קעקועים בקבוצה

צרו קשר או השאירו פרטים

מעוניינים להגיע אלינו לשיחת ייעוץ?

acadmy

סילבוס

תכנים שיילמדו בקורס

IMG_6045 Medium

acadmy

אז למה דווקא אצלנו?

יתרונות

דרכי תשלום

מימון ופריסת תשלומים ללא תפיסת מסגרת

אשראי 24 תשלומים

מזומן

12 צקים לא ״למוטב בלבד

גלריית עבודות

שאלות ותשובות

שאלה פילוסופית שמעסיקה הרבה חניכים שרוצים להתחיל לעבוד בתור מקעקעים ותשובתנו היא ״לא״ , רבים מאומני הקעקועים היום לא ידעו לצייר כאשר התחילו לעבוד. הדיוק והסגנון מגיעים עם תרגול רב והשקעה בפרקטיקה תוך כדי הכוונה מקצועית . בנוסף, רוב הסקיצות נעשות היום דרך מחשב או אייפד דבר אשר מקל מאוד על המקעקע.

בוגרי הקורס שלנו כולם בלי יוצא מן הכלל יוצאים עם ביטחון רב לתחילת עבודה עצמאית . במהלך הקורס ואף בסיומו ישנה דלת פתוחה בקליניקה על מנת להתייעץ , לצפות ואף לתרגל בנוסף לשעות הקורס.

כמו כן , לבוגרים שלנו ניתנת האופציה להגיע למפגשי סטאז׳ עם לקוחות עתידיים ולבצע עליהם קעקועים בפיקוחי .

הקורס מועבר על ידי המאסטר  בעל שם בקהילת המקעקעים בארץ ובחו״ל . תלמידים אשר מסיימים אצלי מקנים לעצמם יתרון בקבלה לסטודיו ברחבי הארץ. 

בנוסף, ישנה אפשרות להשתלב במכוני קוסמטיקה ואף לעבוד מהבית .

כל תלמיד בקורס מקבל ערכה עשירה ששוייה מעל 2000 ש״ח אשר מהווה את הבסיס לתרגול בקורס ולתחילת עבודה לאחר מכן . ככל שהחניך יתמקצע וירחיב את העסק שלו יהיה צורך בקניית עזרים נלויים אך את הבסיס לתחילת עבודה אנחנו מספקים ואין צורך בקניית ציוד נוסף.

הקורס יכלול מפגשים דו שבועיים ובסיומו יכלול תקופת מרתון של קעקועים במשך שבוע רצוף.

באקדמיה ישנם קורסים שרצים במקביל וניתן לשבץ את החניך בקורס אחר על מנת שישלים את המפגש אותו הוא החסיר .

לאקדמיה שלנו יש פתרונות פיננסיים רבים וביניהם נתינת מימון לתלמידים המבקשים ללמוד בתנאים מעולים וללא תפיסת מסגרת אשראי . הליך קצר ופשוט המבטיח את הגשמת החלום !.

השאירו פרטים

מעוניינים להגיע אלינו לשיחת ייעוץ?

BULID & DESIGN BY MAYA ROTTENBERG